Вівторок, 19.03.2024, 08:31
Сайт вчителя історії комунального закладу "Середня загальноосвітня школа № 23
м. Дніпродзержинська"
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Новини освіти [13]
Шкільні новини [11]
Методичний кабінет [10]
Афоризми
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Віртуальні екскурсії

Віртуальна еккскурсія Софія Київська

Софія Київська перлина світової архітектури, видатна пам’ятка давньоруського зодчества XI ст., завжди зачаровував будь-кого хто хоча б раз у житті бачив його. Вдягнений у пишні барокові шати, Софіївський собор органічно поєднується з мальовничим монастирським ансамблем XVIII ст. Софії Київської, зведена у стилі українського бароко. Будинок Митрополита, Хлібня, Трапезна, Бурса, Братський корпус, дзвіниця, Південна вежа милують людське око. Спорудам притаманна святковість, гармонія форм з природою, виразний національний характер. Перебуваючи на подвір’ї, в оточенні цих прекрасних споруд, на мить поринаєш у давнину з відчуттям далекого відлуння тихого монастирського життя.

Заповідник Софія Київська - це неповторний Софіївський ансамбль на Старокиївській височині, який сформував архітектурний образ Верхнього Києва. Він справляє величезне враження своєю урочистою монументальністю і пишною, бароковою святковістю. Заповідник Софія Київська уособлює священне осердя міста.

Віртуальна екскурсія Музеєм Острозької академії

Музей історії Острозької академії — музейний комплекс при Національному університеті «Острозька академія», що розповідає про історію університету з 1576 р. до наших днів та про історію приміщень ви яких знаходиться навчальний заклад. Експозиція музею побудована за хронологічним принципом і розкриває історію Острозької академії від заснування до сьогодні в нерозривному зв’язку з українською історією та культурою. Враховуючи важливість історії Острога та Острозької академії у розумінні загального розвитку української історії та культури, музей історії Острозької академії покликаний зберегти та популяризувати знання про розвиток Острога XVI – поч. XVII ст., діяльність князів Острозьких та їх роль в українській та європейській історії. Крім того, музей займається збиранням та збереженням української культурної та мистецької спадщини, відродженням історії міста Острога від XVI ст. до наших днів.

Історико-археологічний музей Трипілля

Музей «Прадавня Аратта - Україна» знаходиться на центральній території найдавніших розкопок, в селі Трипілля. Свою назву селище отримало на честь багатовікової Трипільської культури, яка процвітала на цих землях в 5-2 тисячоліттях до нашої ери. Археологічні розкопки проводяться тут з середини 19 століття і їх число давно вже перейшло за кілька сотень.

 

 

 

 

Віртуальна екскурсія заповідником "Поле Полтавської битви"

27 червня 1709 відбулася знаменита Полтавська битва, внаслідок якої змінилася доля Європи. У 1909 році на полі історичного бою біля Братської могили російських воїнів було відкрито музей. Ця територія була оголошена історико-культурної заповідної зоною, загальна площа якої становить близько восьмисот гектарів.

 

 

 

 

 

Віртуальна екскурсія літературно-меморіальним музеєм Григорія  Сковороди

Чорну́хинський літерату́рно-меморіа́льний музе́й Г. С. Сковороди́ — літературно-меморіальний музей, присвячений життю і творчості видатного українського філософа, просвітителя і поета Григорія Савича Сковороди, розташований на його батьківщині смт Чорнухах Полтавської області (нині районний центр); до музейного комплексу входить також відтворена меморіальна «садиба батьків Григорія Сковороди»; значний осередок культури і пам'яті Чорнухинщини, меморіальне місце Григорія Сковороди національного значення.

 
 
 
 
 
Сучасна експозиція Національного музею "Чорнобиль" розміщена в кількох залах загальною площею біля 1100 м2, налічує понад сім тисяч експонатів. У 1992 р., коли музей було відкрито, їх було тільки дві сотні. 
 
Розкриті документи, карти з грифом "Таємно", фотографії, спеціальні прилади, друковані видання того часу, історичні реліквії із Чорнобильської зоні відчуження та інші унікальні експонати змушують замислитися про найболючіші проблеми сьогодення, серед яких екологічні, соціальні, духовні збитки, заподіяні катастрофою.
 
 
З метою правдивого висвітлення проблем державотворення в Україні, надання неупередженої оцінки її видатних діячів, розкриття специфічної форми правління адміністрації доби Гетьманщини – 11 березня 1993 року розпорядженням Представника Президента України у м. Києві було створено Музей гетьманства. 

Музей гетьманства – це державний культурно-освітній та науково-дослідний заклад історичного профілю, осередок пам’яток матеріальної та духовної культури пов’язаних з історією та традиціями козацько-гетьманської доби.
 
 
Життєдайна сила писанки, її неповторна краса, багатство орнаментальних композицій, а також звичаї та обряди, пов’язані з нею, лягли в основу побудови експозиції єдиного у світі Музею писанкового розпису, знаного також як «Музей писанки» 

У 2000 році в центральній частині Коломиї було спеціально зведено приміщення для музею, споруда якого виконана у формі яйця-писанки, висотою 13 м, стала своєрідною рекламою не лише музею, а й усього міста. Сьогодні музейна колекція становить понад 12 тисяч творів цього декоративно-прикладного виду народної творчості.
 

Ватикан. В найменшій  державі світу Ватикані зібрано чимало художніх цінностей.   Держава  Ватикан – це  один великий музей.                                                     

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Архів записів
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites
  • Copyright MyCorp © 2024Зробити безкоштовний сайт з uCoz